Kaip perrašyti windows?
Sveiki, manau yra dar yra „žalių" zmoniu kurie dar nemoka perrasyti, ar irasyti WINDOWS XP, taigi pradekime:

Ko jums reikės:
1.Turi tureti winxp boot cd (jei bus ne boot cd bus daugiau vargo)
2. Programų kurių tau veliau reikės instalus (pvz winap total commander ir t.t.)
3. Nora įsiinstaliouti viska pačiam.

Na ka pradedam:
1. Įdedi winxp boot cd į cd room
2. Perkrauni kompiuterį. Jam kraunantis spaudi mygtuka `delete` atsidarys bios`as ten eini advanced bios features>first boot device>ant jo užėjes paspaudi enter išmes lentele. Toi lentelei surandi cdrom, užeini ant jo spaudi enter. Kai viska padarai spaudi F10 .Persikraus kompas.
3. Pastebėsi kad kompui kraunantis apačioje ekrano rašys `pres eny key to boot from cd` (angliskai rašyti namoku tai gali būti klaidu bet esme supratai) spausi betkurį klavišą.
4. Atsiras mėlynas langas rodys apačioi kad krauna visokius failus. Lauki kol užkraus meniu is cd.
5. Atsiras langas su tokiais pasirinkimais `To setup Windows Xp now, press ENTER` `To repair a win xp press R` `To quit............... press F3` Taigi verst manau nereikia spaudi enter.
6. Atsivers langas su bilo taisyklemis nieko kito neliks kaip sutikti su jomis Spaudi F8.
7. Klaus ar taisyti Win Xp ar rasyti naujai? Spaudi ESC kad rasyti naujai.
8. Duos pasirinkti particija (diska) renkiesi C: spaudi ENTER
9. Jei vindai dar veikiantys tai parodys kad windai jau yra ir kad antros operacines į ta paty diska nerasys.(ar kazkas panasiai ten bus parasyta tiksliai jau nepamenu) spausi C.
10. Pasiulys formatuoti diska. Pasirenki diska C ir pasirenki Failu sistema ntfs .(patarimas rinkis only NTFS) ir formatavima, arba greita arba negreita (čia irgi skonio reikalas) pasirinkęs spaudi enter.
11.Paklaus ar tikrai nori formatuoti (va dabar nepamenu kokia raide reikės paspausti kad formatuotu bet ten bus parasyta jei tikrai norite formatuoti spauskite .... Atrodo kad F)
12. Atsiras geltona juosta kuri rodys kiek disko jau suformatavo.
Kai kurių punktų gali ir nebūti. Siūlau nespaudineti aklai, o viska persiskaityti ka ten rašo Toliau viskas eis lengvai
13. Tęsiame įdiegimo procesą toliau. Kompiuteris startuoja naujai ir procesas tęsiasi. Pirmasis \"Stop\" kai reikia pasirinkti Regional XP Profesional Setup. Einame į Customize toliau į Regional Options ir Standarts and forms bei Location pasirenkame Lithuania. Toliau brendam į Languages... Details... Settings ... Default pasirenkame English (US), po to einame kur Add... ir įdedame papildomai Lithuanian , o jei reikės ir Russian. Po to einame kur yra Key settings ... Swich Level Input... Change Key Sequence pasirenkam patogesni būdą perjungt klaviatūrai... aš naudoju Shift+Ctrl jūsų valia ką pasirinkti. Dabar labai svarbus momentas pasirinkimuose, beje tai galėsite kaitalioti ir ateityje, ypač kai taikysite sistemos lokalizacijas Lietuvai ar Russijai. Kalbu apie Advanced nustatymus. Šioje vietoje galite įrašyti Lithuanian ir data bei sisteminius šriftus matysite lietuviškus. Tai dar kartą reiks padaryti jei taikysite visos Windows sistemos lokalizacija lietuviškiems nustatymams, kitaip sakant jei ateityje norėsite turėti Lietuviškus Windows XP arba teks pastatyti Russian jei norėsite žaisti rusiškus žaidimus ar naudoti rusiško interfeiso programas. Kitaip sakant rusiškuose žaidimuose jei čia nepastatysite Russian matysite visokius hieroglifus. Atlikę visus pasirinkimus spaudžiame Next ir tęsiam pradėtą darbą.
Ateina momentas kai tenka prisistatyt ir jums. Name and Organisation įrašote būtent tai ką norėsite matyti MS Office dokumentų autoriaus kortelėje. Programų interfeisuose pagal nutylėjimą. Jei norite, galite įrašyti savo vardą ir pavardę. Žodžiu šiame pasirinkimo etape lai pasireiškia jūsų sąžine arba fantazija. Laisvė pasirinkime. O va štai kai reikalas artėja prie Product Key čia jau vien fantazija neišsiversit. Ypač svarbu jei norėsite sekančiuose etapuose ateityje įdiegti Windows XP SP1. Nenorėčiau ilgiau apsistoti čia, nes jei tai legali Windows XP OEM versija, tai būsite priverstas vesti tikrą raktą, o jei piratinis, tai manau jau senei viską turite, bet nepamirškite kad seni raktai nebegalioja įdiegiant SP1. Beje šiam reikalui Bangoje yra kelios nagrinėtos temos. Arba klauskite atskirai. Taigi įrašome kodą ir sekančiame etape nustatinėjame Time Zone. Prisiminkite kad Lietuvoje kol kas nekaitaliojamas vasaros/žiemos vietinis laikas. Kalba eina kad tai bus padaryta dar šiais metais, bet kol kas nuimkite varnele nuo automatinio keitimo. Laiko juostą pasirenkame adaptuotą Vilniui ir Next

Networking setings paliekam Automatic o hostą, jei namuose nėra vietinio tinklo galit palikti bet kokį, net Workgroups, esanti pagal nutylėjimą. Jei yra kitaip ir jus jungsitės prie tinklo įveskite tinklo pavadinimą. Beje, jei to nepadarysite dabar galėsite sėkmingai tai atlikti po OS įdiegimo. Tik teks restartuoti kompiuteri po to. Ką rašo Windows\'ų laikrodukas kairėje nelabai tikėkit, instaliacija nuo šio momento, jei nežioplinėsite, kokia 20-23 minutes. Šiuo momentu įdiegimo procesas renka ir įdiegia jūsų kompiuterio \"geležiukų\" tvarkykles, įdiegia DirectX ir kitus navarotus. Po įdiegimo proceso kompiuteris startuoja naujai ir Windows XP Operacine Sistema kaip ir įdiegta. Kraunantis patikrinama Screen Resolution, jei matote gerai užrašus, spaudžiate OK ir tęsiate pirmąjį startą. Spaudžiate \"Next\" nes įkyriai siūlosi ir jei delsite pasileidžia F1 ir \"pagalba\" arba Windows XP \"pradžiamokslis\". Renkamės \"Next\" ir peršokame Skip interneto pasijungimo aprašą. Tą galėsite padaryti vėliau. Juolab kad šiame etape aprašydami savo kompiuterio ryšį su pasauliniu tinklu negalėsite jo aprašyti iki galo. Ypač tai aktualu, jei jungiatės prie interneto DSL ar paprasto modemo pagalba, kur reikalingi slaptažodžiai ir vartotojo vardai. Sekančiame etape jūsų mandagiai paprašis prisiregistruoti pas Bill\'ą Gates\'ą, jei tokių ketinimų neturite, taip pat mandagiai atsisakykite no, not at this time..., spaudžiame \"Next\". Pasirenkame vartotojų vardus, jei tai būtina. Jei jūs vienintelis vartotojas, tai į pirmąją eilute įrašote savo vardą, vėl gi tai jūsų fantazijos vaisius. \"Next\" ir pagaliau ilgai lauktas Finish.
Welcome ir jus pasitinka žydras Bill\'o Gates\'o stebuklas. O kad Microsoft komanda padarė gerą produktą jums tikrai neteks abejoti. Šiai dienai tai yra geriausia. Windows xp galit parsisiusti is cia: http://www.linkom...dition_SP3 arba is cia http://www.torren...sional-SP3 Saltinis www.css.lt
SteamPigiau
2m. 10mėn.
Reitingas: 24
Peržiūrų: 96
Patvirtino: Soxeris
Komentarai
zeb0ww
Šaunuolis: ))
> | 2m. 10mėn. < | Reit.: 3
SteamPigiau
Stengiuosi :)
> | 2m. 10mėn. < | Reit.: 0
Tadas16
Nematau tik 1 jeij dal 2 gb ramu tai keliu bitu reijkai siustis 32 ar 64.?
> | 2m. 10mėn. < | Reit.: 0
SteamPigiau
Nežinau pas mane beroc 32
> | 2m. 10mėn. < | Reit.: 0
Gust
Ačiū,Pravers
> | 2m. 10mėn. < | Reit.: 0
Geans
Na ripinai, bet gerbiu kad šaltinį parašei :)
> | 2m. 9mėn. < | Reit.: 1
1sT damn
Patiko
> | 2m. 8mėn. < | Reit.: 0
Destruction
Aciu uz sita pamoka.+REP
> | 2m. 4mėn. < | Reit.: 0
Rašyti komentarą
Komentuoti gali tik nariai
Prisijungti
Vartotojo vardas

Slaptažodis


Priminti slaptažodį

Šiame tinklapyje nėra mokamų paslaugų, visi nariai gali komentuoti siuntinius, pamokas ir kt., bendrauti forume, kurti klanus, registruoti serverius, rašyti blogus ir t.t. Registracija yra labai greita, paprasta ir nemokama!
Rekomenduoti cesas.lt
Šaukykla
Žinutes gali rašyti tik nariai
57min. 26s.

ne ač už pinigus tai tikrai nereik :D

1val. 11min.

Už pinigus galiu paredaguot...

1val. 35min.

gal kas padėtumet pasiredaguot plugin? :/

1val. 35min.

sveikas.

2val. 45s.

jo

Reklama
© www.cesas.lt 2009 - 2014 | rinas@rinas.lt | Taisyklės | Paieška | TVS: PHP-Fusion
Uždaryti
Reitingavo